Jednostka liniowa LA F

 F = z sprężyną powrotną

  • PA 1808 W | with Hand crank | with Motor drive
  • PA 2808 W | with Hand crank | with Motor drive
  • PF 3808 W | with Hand crank | with Motor drive
  • PF 4808 W | with Hand crank | with Motor drive
  • PA 1830 W | with Hand crank | with Motor drive
  • PA 2830 W | with Hand crank | with Motor drive
  • PF 3830 W | with Hand crank | with Motor drive
  • PF 4830 W | with Hand crank | with Motor drive
  • Podstawka regulowana M10x28
  • Podstawka regulowana M10x28 RF (wersja ze stali nierdzewnej)
  • Podstawka przegubowa M10x20
  • Podstawka przegubowa M10x20 RF (wersja ze stali nierdzewnej)
  • Podstawka aluminiowa D50x35
  • Rolka zwrotna LA 100 kpl
  • Kółko podwójne D50 kompl.
  • Płyta mocująca A
  • Płyta mocująca B
  • Płyta mocująca C kompl.
  • Mocowanie rurki LA 28