Kolumna podnosząca SE

  • SE-4 1330 600 XX 12
  • SE-4 1330 800 XX 12
  • SE-4 1330 1000 XX 12
  • SE-4 1330 1200 XX 12
  • SE-4 1330 1600 XX 12
  • Podstawka przegubowa M10x20
  • Podstawka przegubowa M10x20 RF (wersja ze stali nierdzewnej)
  • Podstawka aluminiowa D50x35
  • Rolka zwrotna LA 100 kpl
  • Kółko podwójne D50 kompl.
  • Pilot na kablu SCT Memory T6
  • Pilot na kablu SCT, góra - dół
  • Układ sterowania SCT4 iSMPS 580 230V
  • Układ sterowania SCT4 iSMPS 580 110V
  • Trawersa TA/TU/SE 550
  • Trawersa TA/TU/SE 750
  • Trawersa TA/TU/SE 950
  • Trawersa TA/TU/SE 1150
  • Trawersa TA/TU/SE 1550
  • SE-4 1330 1000
  • SE-4 1330 1200
  • SE-4 1330 1600
  • Podstawka przegubowa M10x20 RF (wersja ze stali nierdzewnej)
  • Podstawka przegubowa M10x20
  • Podstawka aluminiowa D50x35
  • Rolka zwrotna LA 100 kpl
  • Kółko podwójne D50 kompl.
  • Pilot na kablu VD Memory T6
  • Pilot na kablu VD, góra - dół
  • Układ sterowania VD SCT4 230V