Jednostki liniowe SLA / SLG

  • Podstawka przegubowa M10x20 RF (wersja ze stali nierdzewnej)
  • Podstawka przegubowa M10x20
  • Podstawka aluminiowa D50x35
  • Rolka zwrotna LA 100 kpl
  • Kółko podwójne D50 kompl.
  • Płyta mocująca A
  • Płyta mocująca B
  • Płyta mocująca C kompl.
  • Mocowanie rurki LA 28
  • Pilot na kablu VD Memory T6
  • Pilot na kablu VD, góra - dół
  • Układ sterowania VD SCT2 230V
  • Układ sterowania VD SCT4 230V
  • Podstawka przegubowa M10x20 RF (wersja ze stali nierdzewnej)
  • Podstawka przegubowa M10x20
  • Podstawka aluminiowa D50x35
  • Rolka zwrotna LA 100 kpl
  • Kółko podwójne D50 kompl.
  • Płyta mocująca D
  • Płyta mocująca E
  • Płyta mocująca F
  • Pilot na kablu VD Memory T6
  • Pilot na kablu VD, góra - dół
  • Układ sterowania VD SCT2 230V
  • Układ sterowania VD SCT4 230V